MONTESSORI PRO NEJMENŠÍ 6-18 MĚS

Speciálně pro nejmenší jsme vytvořili lekce plné objevování ve stylu Montessori pedagogiky. Řídíme se heslem "To nejkrásnější pro ty nejmenší" proto se u nás děti setkají s nejrůznějšími dřevěnými pomůckami, přírodními materiály, příjemnou hudbou a klidným a útulným prostředím. Lekce budou koncipovány vždy ve stejném stylu, aby si děti uvykly na uvítání a společné rozvíjení motoriky, dále samostatné objevování a poté společné loučení. Každá lekce bude také plná aktivit, které budou odpovídat senzitivním obdobím malých dětí. Takže si vždy najdou tu, kterou právě v tu chvíli potřebují. Pro rodiče jsme připravili na každou lekci krátké povídání o Montessori pedagogice a jak nám může pomoci s respektujícím přístupem k dětem a jak ji můžeme prakticky aplikovat u nás doma. 

 

DALŠÍ INFORMACE:kurz je určen pro děti od 6 měsíců do 1,5 roku 1x týdně 50 minut 20 lekcí za pololetí skupinová výuka - max. 8 dětí s maminkami Cena za kurz 2400,- Kč (120,- Kč za lekci) (možnost přihlášení i na jednotlivé lekce, ale vzhledem k charakteru kurzu doporučujeme absolvování celého kurzu. Cena jednotlivých lekcí je 140 Kč)

Cvičíme v úterý 9.45

 

 

 

 

POHYBOVÉ HRY A CVIČENÍ S MIMINKEM

Děti potřebují lásku, něhu a vhodné podněty, aby se mohly optimálním způsobem rozvíjet. Přinášíme vám program cvičení rodičů s dětmi, který můžete posléze i snadno použít doma při hrách s miminkem. Všechna cvičení podporují aktivitu vašeho děťátka a zprostředkovávají mu pocit: „Už to dokážu sám!“.

 Kurz je vhodný pro miminka přibližně od 3 měsíců věku do 1 roku. Program bude vždy uzpůsoben věku přihlášených dětí.

 Co vás čeká?Cvičení na gymnastických míčích, menších nafukovacích míčích, hry na pozornost, hry s kouzelným sáčkem, spousta říkanek a zpívání. Dále také objevování, jak ten svět vlastně funguje – jak se leze na šikmý povrch? Co takhle „létání“? Zkrátka spousta zábavy pro maminku i miminko a jako vedlejší efekt i rozvoj miminka. Do lekce zapojujeme i prvky z montessori dílniček pro nejmenší.

 

 Kurz je určen pro miminka a batolátka 3 – 12 měsíců, 1x týdně (45 minut)20 lekcí / pololetíve skupině max. 8 dětí 

Cena 2 400 Kč / pololetí (20 lekcí, 120 Kč/lekce)Možnost přihlášení na jednorázovou lekci – za cenu 120 Kč / lekce

Cvičíme ve  čtvtek v 11.

 

První zkušební lekce zdarma

Napište nám nebo zavolejte.   Těšíme se na vás!  

Zkušební­­­­ lekce začínájí 17.09


Sleva 25% na sourozence

Sleva 25% na sourozence

Sleva 25% na sourozence

Sleva 25% na sourozence

Sleva 25% na sourozence

Sleva 25% na sourozence

Sleva 25% na sourozence