Rozvh ABACUS, první ukázková lekce zdarma

Výuková metoda počítaní na Abaku zaměřená na rozvoj dětského intelektu, rychlostí myšlení a kreativity. V Abacus centrumu se specializujeme i na výuku a doučování dětí, které matematika nebaví a nebo jim prostě jen tak nějak nejde.Matematika je bezesporu jedním z nejdůležitějších předmětů a čím pevnější základ svému dítěti nyní poskytnete, tím lépe se mu bude studovat a ovládat v pozdějších letech..V Abacus centrumu se v první řadě snažíme děti namotivovat a vzbudit u nich zájem, až tehdy se totiž mohou začít skutečně zlepšovat.Děti jsou mnohem učenlivější než dospělí, garantujeme vám, že výsledky budou znát už od prvních lekcí.
Lekce začináme v češtíne, překladáme do angličnity a postupně pokračujeme už jen v angličtině. Všechný naší lektory mluví anglický a český.   
Den ­ Čas  Věková skupina­ Volná místa­ Cena za 20 lekci (10 lekce X 120 minut)­
ÚTERÝ 15:00-17:00 7-10 2 ­ 3600 kč­ 
Sobota 12:00-14:00 9-12 ­ 0 3600 kč­
Neděle ­ 9:45-11:00  Dětí s rodiče ­­ 3 ­ 3600 kč­
Neděle ­ 13:00-15:00 7-8 ­ 2 ­ 3600 kč­
Neděle ­ 15:00-17:00 9-12 1 3600 kč­

Ve třidě se nenudíme, protože nás zaměstnává spousta aktivit- často malujeme levou a právou rukou, zpíváme a počítáme na abakusu, tvoříme výrobky z různých materiálů. Stále se učíme mnoho nových věcí.Pravidelné kurzy mentalní matematíky si kladou za cíl především představit dětem netradiční logické hry, hádanky, rébusy a pracovní listy, které rozvíjejí a podporují nadání v oblasti logického myšlení. Aktivity na rozvoj logiky mohou probíhat buď na matematickém nebo verbálním základě.

 

U dětí rozvíjeme schopnost logického uvažování, rychlost myšlení, početní schopnosti, dále budou rozvíjet slovní zásobu a také jazykové porozumění. Náš centrum je vybaven celou řadou společenských a deskových her, stejně jako individuálních hlavolamů určených pro mladší školní děti. Podiváme se na obrzek během 10 vterin a pak namalujeme po pamětí. Dospěle obvykle to nezvladnu, dětí po 2 mes. treníkum už to zvladnou.

 

 

 

Malujeme pravou a levou rukou pro rozvoj prave a leve hemisfery mozku. Půlku motylku namalujeme pravou rukou, a půlku -levou.